KUSURSUZ GÜZELLİK

Yumuşak geçişli göz ve gül kurusu dudaklarla büyük gün için klasik bir makyaj tercihi

1. Adım

Göz altlarınıza Hydrating Eye Cream uyguladıktan sonra tüm cildinizi Vitamin Enriched Face Base ile temizleyin.

2. Adım

Concealer Brush yardımıyla Natural tonundaki Creamy Concealer ile göz altlarınızı kapatın.

3. Adım

Full Coverage Face Brush fırçanıza Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15 Natural Tan tonundan biraz alarak teninize yedirerek sürün. Daha sonra üzerine Retouching Loose Powder Peach tonu ile sabitleyin.

4. Adım

Bronzer Brush ile Stonestreet tonundaki Bronzing Powder'ı yüzünüzün çıkık bölgelerine uygulayın. Ardından Blush Brush ile Pale Pink tonundaki Blush'ı yanaklarınıza sürün. Highlighterınızı Angled Face Brush ile elmacık kemiklerinizin üzerine Pink Glow tercih ederek Highlighting Powder uygulayın.

5. Adım

Kaşlarınızdaki boşlukları Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil ile doldurun.

6. Adım

Göz kapaklarınıza Eye Shadow Brush ile Silver Moon tonundaki Sparkle Eye Shadow uygulayın. Ton geçişini sağlamak için Taupe tonundaki Eye Shadow rengi ile Angle Eye Shadow Brush yardımıyla göz kapaklarınıza gölgelendirme yapın. Ardından kirpik diplerinize Smokey Eyeliner Brush ile gözlerinizi belirginleştirin.

7. Adım

Üst kirpik çizginiz boyunca Ultra Fine Eyeliner Brush ile Black tonundaki Long-wear Gel Eyeliner çekin. Ardından hafifçe dağıtarak Espresso tonundaki Eye Shadow uygulayın. 2-3 kat Smokey Eye Mascara sürün üzerine mutluluk göz yaşlarınızın makyajınızı bozmaması için 1 kat No Smudge Mascara ile sabitleyin.

8. Adım

Son olarak Lip Brush yardımıyla Uber Pink tonunda Luxe Lip Color